O NÁS

CINEMA BOWLING DOBŘANY

Víceúčelové sportovní zařízení se nachází v budově bývalého městského kina, které jako kino sloužilo několik desetiletí. Při rekonstrukci bylo naším cílem zachovat ráz budovy a najít pro ni podobné využití, tedy využití budovy pro veřejnost především pro zábavu a volný čas. Proto jsme se od čistě kulturního charakteru přesunuli k charakteru rovněž zábavnímu, zaměřenému ale spíše na sportovní aktivity včetně nezbytného zázemí. Protože jsme Dobřaňáci, zachovali jsme ale některé symboly připomínající skutečnost, že budova až do roku 2005 sloužila jako kino. Ten hlavní je název, naše zařízení má slovo kino (byť v lepším, marketingovém pojetí v anglickém jazyce), přímo v názvu. Proto CINEMA BOWLING DOBŘANY, zkráceně CÉBÉČKO.


Kromě kvalitních sportovních zážitků, můžete také posedět v naší restauraci s výhledem na dráhy a vybrat si ze široké nabídky našich jídel a nápojů. Kapacita restaurace 120 míst, dále nabízíme k širokému využití salonek s kapacitou 50 míst a venkovní terasu s krásným dětským hřištěm.


PŘIPRAVÍME A ZAJISTÍME PRO VÁS:

 • Svatby na klíč, tj. zajištění obřadu na naší terase, zajištění slavnostního menu či rautu na přání, zajištění živé hudby
 • Rodinné oslavy včetně rautů či menu na přání (možno společně se sportovně zábavním programem)
 • Firemní oslavy včetně rautů či menu na přání (možno společně se sportovně zábavním programem)
 • Turnaje v kuželkách včetně zázemí a nezbytného občerstvení.
 • Turnaje v bowlingu včetně zázemí a nezbytného občerstvení.
 • Turnaje ve squashi včetně zázemí a nezbytného občerstvení
 • Sportovní a ligové zápasy v kuželkách včetně mezinárodních

MÁTE DOTAZ NEBO POTŘEBUJETE REZERVACI?

  Objednávky a rezervace:

  739 685 121
  720 411 750

  Bowling-dobrany@seznam.cz  Cinema Bowling

  Zahradní 705,
  Dobřany 334 41
  (budova starého kina)


  KONTAKTY